Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Jedlińsk – oferty mieszkań na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

329 000 zł57,13 m² 5 758,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Piękne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest w Pionkach, w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody Pionki, w bloku z 1970 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Garbarskiej 54/60 na osiedlu Zamłynie. Lokal jest jasny, dobrze rozplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57,61 m² 7 377,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,61 m , położone na 1 piętrze w jednej z bardziej spokojnych i cenionych części Radomia Michałów. Lokal stanowi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

479 998 zł55,60 m² 8 633,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podleśna

Kowala-Stępocina(Jedlińsk + 22 km)

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w miejscowości Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Lokal posiada funkcjonalny i ustawny układ.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. W stanie do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Kompleksowe wyposażenie, wraz z meblami pokojowymi. Położone na siódmym piętrze. Zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osterwy

Planty,Radom(Jedlińsk + 13 km)

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Radomiu, w cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Planty, przy ul. Osterwy. To spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,82 m² 6 796,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os. Michałów, ul. Sobieskiego. Lokal nadający się po odświeżeniu do zamieszkania. Jeżeli jednak nowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustronie,Radom(Jedlińsk + 13 km)

307 000 zł43 m² 7 139,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Radom, ustronie, ul. Sandomierska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,50 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny w miejscowości Radom przy ul. Sportowej 35. |Nieruchomość| - Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 57,50 m2, - mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rynek

Jedlińsk,mazowieckie

110 000 zł45 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie bezczynszowe,kamienica ,parter,wszystkie sklepy ,przychodnia,szkoła w miejscu. Kanalizacja ,bieżąca woda,centralne ogrzewanie elektryczne( grzejniki konwekcyjne). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jedlińsk

Jedlińsk,mazowieckie

95 000 zł56 m² 1 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Księga wieczysta, własnościowe, bez czynszowe, blok ocieplony, murowany garaż, piwnica, 2 pokoje , kuchnia, łazienka, spiżarka, drewniane okna, piec Co, kanalizacja, super stan!

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij